KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16515154

nr 1651 5154

Per-Erik Böklin

(1913-1999), Sverige

Träsnitt, Signerad, numrerad 8/15, daterad 1956. Bildmått: 25x37 cm, yttermått inklusive ram: 52x60 cm

Per-Erik Böklin, svensk konstnär född 1913, död 1999 .

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 21 oktober 2024
kl 20:45:00

15/10 21:20:26 1      Vinnande bud

Per-Erik Böklin

Läs mer om Per-Erik Böklin