KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 16515154
nr 1651 5154
Per-Erik Böklin
(1913-1999), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 8/15, daterad 1956. Bildmått: 25x37 cm, yttermått inklusive ram: 52x60 cm
Per-Erik Böklin, svensk konstnär född 1913, död 1999 .
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 oktober 2024
kl 20:45:00
15/10 21:20:26
Per-Erik Böklin
Läs mer om Per-Erik Böklin